EN | RU
כל האתר עד 40% הנחה / חברי מועדון סבוקלם צוברים נקודות בכל רכישה

כל האתר עד 40% הנחה / חברי מועדון סבוקלם צוברים נקודות בכל רכישה

אוולין חימוביץ’ ואבן הגוואשה המסתורית- סיפור אהבה!


אוולין חימוביץ' - אושיית רשת /


אני גאה על שיתוף הפעולה בין המותג שלי even life לסבוקלם. מותג מוביל, איכותי וכמובן כחול-לבן שמתחבר לערכים שלי. שיתוף הפעולה נוצר מתוך האני מאמין שלי לשגרת טיפוח נכונה ויעילה.

אבן הגוואשה

עולם הקוסמטיקה והטיפוח מציע כל כך הרבה פתרונות לשימור ושיפור עור הפנים – מתכשירי מדף לתכשירים עם חומרים פעילים, טכנולוגיות מתקדמות, הזרקות ומילויים ואני בעד לעשות כל מה שמרגיש לנו טוב ונכון, אבל אני יותר בעד שגרת טיפוח יומיומית קלה, זמינה וקבועה! ומאז מתמיד הקפדתי על מוצרים איכותיים ומדויקים לעור שלי כדי לשמור עליו לאורך זמן.

איך הכרתי את הגוואשה ולמה התחלתי למכור אותה?  

את אבן הגוואשה הכרתי לפני כ-5 שנים כשקיבלתי אותה במתנה מחברה וכל כך התלהבתי מהשימוש בה, מהתחושה שנתנה לי ומהשיפור שהיא העניקה לעור הפנים, ומה שאהבתי יותר מכל זה את מה שהיא סימלה עבורי. זמן איכות עם עצמי בו כולי שקועה ומשקיעה בעור הפנים שלי. בשקט. במסירות. התמדתי בעיסוי הפנים מדי יום, עד שבאחד הבקרים נפלה האבן על הרצפה ונשברה לי. כשחיפשתי לרכוש אבן חדשה, גיליתי שזה כמעט בלתי אפשרי ופניתי אל העוקבות שלי לעזרה. כמות ההתעניינות שלהן באבן היתה מטורפת וכולן רצו לדעת מה היא עושה ואיך משיגים, עד שהחלטתי פשוט ללמוד את הנושא הזה בעצמי ולהביא אליכן את האבן המדהימה הזו באיכות הגבוהה ביותר, בצורה הנגישה ביותר שתהפוך לפריט חובה בשגרת הטיפוח של כל אחת מכן ויותר מהכל תהווה את הסמל לזמן שהוא רק שלכן.

אז מה זה בעצם גוואשה?

השם מורכב משתי מילים גואה(גירוד) ושה (חול) שהפירוש יחד הוא בעצם גירוד העור והסרת רעלים. היא מגיעה אלינו מהרפואה הסינית עתיקת היומין ומטרתה לעסות את הפנים ובכך להמריץ את הדם, לנקות רעלים, לעודד ייצור קולגן ואלסטין ולהטמיע חומרי טיפוח בעור. שילוב של אבן הגוואשה בשגרת הטיפוח היומית מביאה לתוצאות מובהקות ולשינוי אמיתי במראה עור הפנים.

יש סוגים שונים של אבנים, כאשר לכל אבן יש את הסגולות והתועלות המרכזיות שמאפינות אותה.

שיתוף הפעולה בין even לסבוקלם

כמי שמשתמשת באופן קבוע במוצרי דרמו-קוסמטיקה, יצרנו את שיתוף הפעולה בין מותג הדרמו-קוסמטיקה הישראלי המוביל סבוקלם ל- even, על מנת להעניק לך חוויה כוללת של שימוש באבן הגוואשה עם המוצרים המצוינים של סבוקלם, לשגרת טיפוח יעילה, נכונה וכמובן מפנקת.

אבן הג’ייד הירוקה שנמצאת בערכות הקלאסיק והאינוביישן היא המסורתית והידועה ביותר. יש לה היסטוריה ארוכה ברפואה הסינית ונחשבת לאבן החן האולטימטיבית לטיפולי היופי ברפואה העתיקה. היא מסמלת טוהר, יושרה וחיים נצחיים.

סבוקלם אבן הגוואשה

אבן הגוואשה ידועה לנו בעיסוי הפנים, אבל לא רק.

מקור השימוש באבן ברפואה הסינית הוא בכלל בריפוי מחלות ובבעיות פנימיות של הגוף ברמה הפיזית והנפשית (הרי אנחנו יודעים שגוף ונפש קשורים זה בזה… )

אז מעבר לעיסוי פנים, תוכלו להשתמש באבן הגוואשה גם לטיפול במכאובים ותופעות שונות, כמו: כאבי אוזניים: במצבים כאלו נעבוד עם האבן מסביב לאיזור האוזן והצוואר לשם הזרמת נוזלי לימפה ודם, פיזור הדלקת ושיקום האיזור.

כאבי מחזור: גם פה עקרון הזרמת הדם הוא קריטי ומשמעותי וחוץ מעיסוי מקומי (מעל הרחם) שניתן לעשות עם הגוואשה אפשר גם לעבור עם האבן לאורך השוקיים הפנימיות שלנו מהקרסול כלפי מעלה ולהביא להקלה משמעותית בכאבים.

ריפוי צלקות: צלקות נמנעות מלהרפא כשהגוף לא מצליח להביא אליהן מספיק אנרגיה וזרימת דם.  באמצעות אבן גוואשה ניתן בקלות ליצור זרימה מחודשת ולהעיר את האיזור על מנת לרפא אותו.

צלוליט/סימני מתיחה: סימני מתיחה הם עדות לאיזור שלא מקבל מספיק דם ואנרגיה. בשני המקרים עבודה עם גוואשה משפרת באופן משמעותי ביותר את זרימת הדם באיזור הפגוע ומצ׳פרת אותנו במראה עור יפייפה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם