EN | RU
כל האתר עד 40% הנחה / חברי מועדון סבוקלם צוברים נקודות בכל רכישה

כל האתר עד 40% הנחה / חברי מועדון סבוקלם צוברים נקודות בכל רכישה

מדריך שגרת טיפוח פנים לגבר – איך עושים את זה נכון?עבור גברים רבים, ניהול שגרת טיפוח עור הפנים עלולה להיראות מפחידה ומסורבלת. יחד עם זאת, בשנים האחרונות רווחת ההבנה כי יתרונות טיפוח העור יכולים לשפר את בריאות ומראה הפנים, גם כשמדובר בעור הגברי בעל המרקם המחוספס. לרגע אחד, אתם מתבקשים להניח בצד את כל מה שאתם יודעים על תולדות הזקן והזיפים, ולפנות לעצמכם כמה דקות כדי להבין מדוע לעור שלכם מגיע את הטוב ביותר, ואיך מנהלים שגרת טיפוח נכונה לעור הפנים.

טיפוח פנים לגבר

לשפוך אור על העור – כל מה שרצית לדעת

תהליך הנשימה של כל אחד מאיתנו מתבצע גם דרך העור, המשמש כאיבר נשימה נוסף. זו הסיבה שישנם הסובלים מחנק במצב של כוויות חמורות, דבר שמונע מהגוף לספוג חמצן גם כך. אמנם מדובר במקרה קיצוני ועדיין, כדי להרגיש טוב ולהיראות נהדר בכל יום מחדש, חשוב לשמור על בריאות עור הפנים. דוגמה לכך היא פעולת הגילוח, אשר בנוסף להסרת הזיפים ויצירת עור חלק ונעים, גם מסייעת ליצירת ספיגת חמצן גדולה וטובה יותר דרך העור.

טיפוח עור הפנים לאחר הגילוח

למעשה, יתרונות הגילוח דומים ליתרונות הפילינג. עצם פעולת הגילוח מסייעת בהסרת שכבת תאים גלויים של העור וחושפת את התאים הבריאים. הסרת אותה שכבה של תאים מתים, משמשת כטריגר לחלוקה מחדש של תאי העור, וכך נוצרים תאים חדשים.

ניקוי פנים לגבר – חשיבות השימוש באפטר שייב

לאחר הסרת התאים המתים וחשיפת התאים הבריאים, חשוב להמשיך עם חיטוי האזור והרגעת עור הפנים, למניעת הופעת גירויים והתפתחות זיהום ודלקות. מצד שני, עצם פעולת הגילוח גם מסירה את שכבת ההגנה הטבעית של העור, דבר שמשאיר אותו חשוף לפגעי הסביבה. השימוש באפטר שייב, קרם הפנים או תחליב לאחר גילוח, יכול להחזיר את אותה שכבת הגנה באופן זמני, עד לרגע בו נוצרת השכבה הטבעית של העור.

שימוש בתכשיר עדין ודל שומן, יכול להרגיע את האדמומיות לאחר הגילוח וגם להזין את העור ולהותיר אותו גמיש, רענן ונעים למגע. מדובר בהרבה מעבר לאסתטיקה ומראה יפה אלא גם בבריאות, מניעת שמנוניות ומתן מענה נכון לסוג העור.

התאמת שגרת טיפוח לגבר לפי סוג העור

לפני שנתחיל עם ניהול שגרה נכונה, הכוללת את כל האלמנטים אותם הצגנו עד כה, חשוב לזהות את סוג העור. מדובר באחד הגורמים החשובים ביותר, אם לא הכי, שיש לקחת בחשבון כשאתה בונה את שגרת הטיפוח שלך.

אם יש לך עור שומני , מומלץ לטפל בבעיות כדוגמת נקודות שחורות, אקנה וברק.

במידה ואתה סובל מעור יבש חשוב להזין את העור בלחות, כמו גם להסיר תאי עור מתים המצטברים ועלולים לגרום לנזק בתפקוד העור ובריאותו.

במקרה של עור רגיש,  חשוב להשתמש בתכשירי טיפוח ייעודיים, שיגנו וישמרו על העור.

אם אתה נמנה עם בעלי העור המשולב, המתנהג בצורה שונה בהתאם לגורמים הסביבתיים, לתזונה ולפעילות היום יומית, חשוב שתדע לשלב תכשירי טיפוח נכונים יחד עם אורח חיים נכון ובריא, גם בהתאם למצב העור.

מדריך שגרת טיפוח לעור הפנים לגבר

טיפוח פנים לגבר – יצירת שגרת יום ולילה

מומלץ לחלק את שגרת טיפוח הפנים לפי חלקי היום, והכוונה להתנהלות לאחר הקימה בבוקר ולפני השינה. שגרת טיפוח עור הפנים ביום, מסייעת לו להתכונן להתמודדויות ולאתגרים אותם יחווה במהלכו. שגרת טיפוח הפנים בלילה, מאפשרת לעור לנשום ולתאים להתחדש, כשאתה ישן.

לפניך כמה שלבים שמומלץ לבצע מדי יום ולילה, כחלק מניהול שגרת טיפוח עור הפנים:

שלב 1: ניקוי עדין, הכולל את שטיפת הפנים באמצעות סבון פנים עדין ללא פראבנים או SLS.

שלב 2: פילינג שמטרתו הסרת תאי עור מתים וסיוע למחזור תאים חדשים.

שלב 3: גילוח – המבוצע בשעות היום או הלילה, בהתאם למצב הזיפים ולאופן בו אתה מתחזק את הזקן, במידה וישנו.

שלב 4: מריחת תחליב, אפטר שייב או קרם לחות.

ניתן גם לשלב מוצרים כדוגמת מסיכת פנים, סרום או תכשירים נוספים הכוללים חומרים פעילים המותאמים לסוג העור, כדי לסייע בבעיות מסוימות ו/או במצבים מורכבים.

טיפולים חשובים נוספים, כחלק משגרת טיפוח עור הפנים לגבר

כדי לתת מענה נכון לעור, חשוב גם לשלב טיפולים ארוכים יותר, הדורשים לעיתים עבודה מאומצת, אך מספקים תוצאות מדהימות. מדובר על מסכות פנים ופילינג כמו גם מוצרים ייעודים, המתאימים לשימוש לפרקי זמן מוגבלים. כך גם לגבי טיפולים נקודתיים לטיפול בכתמים, יובש או שמנוניות.

לסיכום, ניהול שגרת טיפוח הפנים היא כבר לא נחלתן של נשים בלבד. עם השנים, יותר ויותר גברים מעוניינים לשמור על עור הפנים, בין אם הם מתגלחים או שמטפחים זקן. מסתבר שישנם דברים שמצליחים לעבור ולחדור מעבר לחספוס הטבעי של הגבר, ואנחנו לא מדברים רק על העור.

הבנת היתרונות של טיפוח העור, בנוסף לקבלת מידע וכלים לניהול שגרה נכונה ובריאה, תוך שימוש במוצרים הנכונים, יכולה להשפיע לטובה על בריאות ונראות עור הפנים. חשוב גם להימנע גם מעודף ניקיון, דבר שעלול לגרום לנזקים ולהסרת שכבת ההגנה של העור.

כדי להתחיל כמו שצריך, אתה מוזמן ליהנות מערכת הטיפוח שלנו בשילוב כל המוצרים יחד, או כל אחד לחוד, הכוללת:

תחליב לאחר גילוח – תחליב דל שומן להרגעת עור הפנים לאחר הגילוח, הנספג במהירות, מונע שמנוניות ומתאים לכל סוגי העור. מורכב משילוב עשיר של תמציות צמחים המרגיעות ומזינות את העור ושומרות עליו גמיש, רענן ונעים למגע.

דאודורנט לגבר – עדין ואפקטיבי המיועד לשימוש יום יומי, המותאם במיוחד לעור רגיש, מפחית זיעה ומונע ריחות גוף בלתי רצויים, בניחוח גברי. מבוסס על נוסחה ייחודית, המעושרת במינרלים מים המלח, להפחתה ולסיוע במניעת הזעה. נספג בקלות ומעניק תחושת נוחות ורעננות לאורך היום.

סבון פנים – לניקוי עדין ויעיל של עור הפנים, ללא פראבנים וללא SLS.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם