EN | RU
כל האתר עד 40% הנחה / חברי מועדון סבוקלם צוברים נקודות בכל רכישה

כל האתר עד 40% הנחה / חברי מועדון סבוקלם צוברים נקודות בכל רכישה

תזונה נכונה – הדרך לעור בריא ויפהזה כבר מזמן לא סוד שמצב העור והשיער שלנו משקף את מצבנו הבריאותי, ושלא די בטיפוח חיצוני כדי לשמור על העור. הגוף שלנו זקוק לשלל ויטמינים ומינרלים החיוניים לבריאותו, תוסף מזון לעור בריא, היא אחת הדרכים האידיאליות לספק לו אותם.

תאי העור בגופנו מתחלפים בקצב מהיר, ומושפעים באופן מיידי מממצב הבריאות שלנו ומהתזונה אותה אנו צורכים. כדי לבנות תאים חדשים ובריאים, יש צורך לספק לעור את כל המרכיבים החיוניים לו. חוסר בויטמינים כמו ויטמין C וויטמין A, וחוסר בחומצות שומן חיוניות כמו חומצה לינואלית, ישפיעו באופן מיידי על מראה העור ובריאותו. בנוסף לרכיבים אלו, בכדי להגן על העור מנזקים חיצוניים, יש להוסיף מרכיבים אנטי אוקסידנטים ,המנטרלים את נזקי השמש, זיהום אוויר ורעלנים במים ובמזון.

תוספי מזון: הדרך היעילה להעניק לגוף את כל הרכיבים החיוניים

הקפדה על תזונה נכונה ועל צריכת מזונות בעלי ערך תזונתי רב יספקו לגוף רכיבים חיוניים רבים. עם זאת, קשה מאוד להקפיד באופן קבוע על צריכת כל הויטמינים והמינרלים במינון הנדרש. חשוב לזכור, כי גם כשאנו צורכים את הויטמינים והמינרלים, ישנם גורמים רבים באורח החיים שלנו שימנעו מגופנו לספוג את הרכיבים. מצבי מתח, לחץ אי שקט וחוסר שינה פוגעים בכושר ספיגת ויטמינים ומינרלים חיוניים לעור וגורמים לדילולם, שממלא ריכוזם נמוך בגופנו. שעות שינה מועטות ולא רצופות, ואי הקפדה על ביצוע פעילות גופנית ייפגעו בכושרו של הגוף לייצר הורמון הגדילה ואסטרוגן אשר אחראים לשמירה על מרקם העור ולבניית וחידוש רקמות ותאים. עישון וצריכה מופרזת של אלכוהול יגרמו לדילול ריכוז הוויטמינים הקיימים בגוף.
אז מה בעצם אפשר לעשות?מכיוון שהגוף זקוק לויטמינים ומינרלים רבים, ויש גורמים רבים אשר מפריעים ליכולת הספיגה הטבעית של הגוף, הדרך הטובה ביותר לספק לגוף את המרכיבים החיוניים היא ע”י תוסף מזון, כדוגמת סבוקלם כמוסות, שהינו תכשיר חדשני המשלב צמחי מרפא, ויטמינים ורכיבים נוגדי חמצון (אנטי אוקסידנטים) המגינים על העור מפני נזקי הסביבה, מאטים את הזדקנות העור ומחזירים לעור את חיוניותו ורעננותו.

אילו מרכיבים חשובים שיהיו בתוסף התזונה?

המרכיבים החיוניים לבריאות הגוף, ויעילים במיוחד למראה העור:
• ויטמין C – (מסוג אסטר, שהוא בעל הזמינות הביולוגית הטובה ביותר לעורנו). חיוני ליצירת קולגן ולשמירה על שלמותו וכן להגנה מפני נזקי השמש.
• קו אנזים קיו 10- המרכיב החשוב ביותר בתהליך אספקת האנרגיה לתאים. נחשב לאנטי אוקסידנט יעיל ביותר ותורם מאוד להאטת תהליך ההזדקנות של העור. משפר את זרימת הדם הגוף, מחזק מאוד את שריר הלב ומכאן תרומתו החשובה נגד עייפות כללית ועייפות של העור. הוא יעיל נגד אלרגיות שונות ומשמש גם כאנטי דלקתי.
• ויטמין E – מנטרל את נזקי החמצון מחשיפה לשמש, זיהום אוויר ועוד.
• תמצית פינבר או תמצית זרעי ענבים – מקור עשיר לפרואנטוציאנידים, נוגדי חמצון בעלי יכולת להבהרת כתמים ולמניעת נזקי שמש נוספים.
• חומצה אלפא ליפואית – נוגד חמצון יעיל במיוחד ובעל השפעה מרחיקת לכת על מראה העור.
• צמחים נוגדי דלקות כמו כורכום – צמחים אלו בולמים את היווצרות דלקות בעור, אשר הם הגורם להיווצרות גירויים ואדמומיות בעור.
• צמחים המשפרים תפקודי כבד וכליות כמו שן הארי, תלתן אדום ואמנון ותמר- צמחים אלו עוזרים לסלק את הפסולת המצטברת ואת הרעלים בגוף דרך מחזור הדם.
רוצה להעניק לגופך את הרכיבים החיוניים להם הוא זקוק? נטילת 2 כמוסות סבוקלם ביום תספק לגוף את הויטמינים הדרושים לו לשמירה על בריאות הגוף, ומראה עור צעיר וזוהר. הכמוסות מכילות את כל הויטמינים המומלצים ובנוסף לכך הן מכילות אבץ וחומצה אלפא ליפואית כחומר אנטי דלקתי, וויטמינים A,C,Eואחרים המתקנים את העור מנזקים סביבתיים.
כמוסות סבוקלם יצאו לשוק, לאחר מחקר ארוך, שהניב תוצאות מדהימות לשיפור מצב העור, והן גורפות הצלחה רבה. הכמוסות הן תוסף תזונה עשוי מחומרים טבעיים בלבד, והן מומלצות לטיפול בבעיות עור, שיער וציפורניים. הכמוסות מתאימות במיוחד לשמירה על עור בריא ולהאטת הזדקנות העור (אנטי אייג’ינג) , ולטיפול בעור רגיש החשוף לנזקי השמש,בעור יבש ופגוע, בפצעי אקנה, להקלה במצבים של אדמומיות, סבוריאה, ופסוריאזיס.
שימוש קבוע בכמוסות סבוקלם יסייע לך לשמור על יופייך , ותוך מספר שבועות מובטח לך כי יחול שיפור ניכר במצב העור. רוצים הוכחות? רותי, בת 36 מרעננה משתמשת מושבעת של כמוסות סבוקלם מעידה:”התחלתי להשתמש בכמוסות, ותוך מס’ שבועות העור שלי חזר להיות צעיר בעשר שנים! מרקם העור נהיה חלק, האדמומיות והפצעונים נעלמו, וההרגשה פשוט נפלאה!”

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם