EN | RU
כל האתר עד 40% הנחה / חברי מועדון סבוקלם צוברים נקודות בכל רכישה

כל האתר עד 40% הנחה / חברי מועדון סבוקלם צוברים נקודות בכל רכישה

המדריך המלא לשימוש בקרם לחות לפנים – איך להציל את העור מנזקי הזמן והסביבהמדי יום אנחנו נחשפים לקרינת השמש, ללחות גבוהה, לזיהום אוויר ולכלוך – כל אלה ממש לא עושים טוב לעור הפנים שלנו. אם נוסיף למשוואה גם את העובדה שעם השנים העור מאבד מהחיוניות והאלסטיות שלו, נבין עד כמה חשוב להגן על עור הפנים ולהזין אותו בחומרים שיסייעו לו להתמודד עם המפגעים הרבים.

 

אז מהי הדרך הכי טובה לעשות זאת? זה לא מצריך מאמץ מיוחד מצדכם, רק הקפדה על שימוש יומיומי בסרום ובקרם לחות לפנים ביום ובלילה.

קרם לחות

מהם היתרונות לעור הפנים?

קרם לחות לפנים מגן על העור מפני נזקי הסביבה, העלולים לגרום להזדקנות מואצת של העור, קמטים, כתמים ונגעים בעור. הקרם מזין את העור בחומרים חיוניים ומסייע בשיקומו. הקרם גם יוצר שכבת מגן על העור המצמצמת חדירה של חומרים שבאים במגע עם העור, כמו איפור או תכשירים כימיים שעלולים לגרום לגירוי, אדמומיות או חסימה של הנקבוביות.

האם באמת מסייע לטיפוח עור הפנים?

בהחלט! שימוש בקרם לחות מזין את העור בחומרים שאובדים לו עם הזמן והחשיפה לנזקי הסביבה, משקמים ומסייעים לו בהתחדשות.

קרם אקטיב מרגיע עור אדמומי, מגורה ונוטה להתקלפויות. הקרם מועשר בוויטמין E ואלוה-ברבדנסיס להרגעת העור ולשמירה על הלחות הטבעית. שימוש קבוע בקרם יעניק לעור מראה חלק וחיוני.

מתי מומלץ להשתמש?

התשובה פשוטה – תמיד! שימוש בקרם לחות לפנים חשוב והכרחי לשגרת הטיפוח היומיומית. בבוקר חשוב למרוח קרם יום, רצוי עם מקדם הגנה, שיגן על עור הפנים מקרינת השמש וגם יעניק לעור לחות ויזין אותו בחומרים חיוניים. במשך היום העור נוטה להתייבש, ולכן מומלץ לקחת איתכם בתיק ולמרוח על עור הפנים לפי הצורך. לפני מריחת קרם יום או לילה, חשוב למרוח על עור הפנים והצוואר סרום טיפוח, שמשמש שכבת הגנה נוספת לעור ממפגעי הסביבה ומעניק הזנה ואלסטיות לעור.

בערב, לאחר ניקוי הפנים בסבון פנים לעור רגיש, יש למרוח בתנועות טפיחה את סרום הטיפוח ולאחר מכן למרוח קרם לחות אקטיב להרגעת העור, פעולה זו משיבה לעור את הרעננות אחרי היום הארוך, מרגיעה אדמומיות ומכינה את עור הפנים לקראת שנת הלילה.

מה ההבדלים בין קרם יום לעומת קרם לילה?

קרם היום מיועד להעניק לחות ולהגן על העור מנזקי היומיום. זהו קרם במרקם קל יותר, ומכיל מקדם הגנה.

קרם לחות עם הגנה משמש SPF30 מעניק לעור לחות והגנה גבוהה מקרני השמש. הקרם מכיל תמציות מצמחים כמו חוחובה, ופרחי קלנדולה, וכן חומצות אמינו, התורמות להרגעת העור.

הלילה הוא הזמן הטוב ביותר לשיקום העור, מכיוון שזהו הזמן שבו העור שלנו עובד שעות נוספות כדי לנסות להשיב לעצמו את החיוניות והלחות שאיבד במשך היום. בנוסף, בלילה העור אינו חשוף לשמש ,והנקבוביות נקיות מאיפור או חומרים אחרים והעור פנוי לספוג בצורה אופטימלית לחות והזנה. לכן, קרם הלילה מגיע במרקם עשיר יותר בשל החומרים המזינים והמשקמים שבו. קרם הלילה מיועד להעניק לחות עמוקה יותר והזנה לעור הפנים, הוא משיב לעור את האלסטיות ומסייע בתהליכי חידוש העור.

קרם לחות לפנים

מאיזה גיל מומלץ לאמץ שגרת טיפוח עם קרם לחות?

שימוש בקרם לחות חשוב בכל גיל, וככל שמתחילים מוקדם יותר – מבטיחים עור חיוני ובריא לאורך זמן. המוצרים של סבוקלם מותאמים לפי גילאים וסוגי העור השונים, ומאפשרים להתאים את שגרת הטיפוח כבר מינקות, עם מוצרי בייבי. בגיל הנעורים מומלצת סדרת מוצרי young, שמאזנת את העור, מצמצמת את השמנוניות ומטפלת בפצעונים, ולעור בוגר יותר מתאימים מוצרי האנטי אייג’ינג, המטפחים ומזינים את העור בוויטמינים חיוניים ותמציות צמחים ייחודיות למראה עור צעיר, חלק ומתוח לאורך זמן.

כיצד להתאים לסוג העור שלי?

חשוב להתאים את קרם הלחות לסוג העור. לעור יבש מומלץ להשתמש בקרם עשיר שמעניק לחות מוגברת לעור ומטפל ביובש ובאדמומיות, ולהוסיף גם סרום טיפוח להגברת הלחות ולשמירה על גמישות וחיוניות העור. לעור שומני ומעורב מומלץ להשתמש בקרם קליל, כמו קרם לחות לפנים – קרם במרקם עדין ודל שומן המונע שמנוניות וברק ולא מותיר תחושה כבדה על העור.

מהו סדר פעולות נכון של טיפוח העור?

לעור פנים מאוזן וחלק מומלץ לאמץ את שיטת שלושת השלבים של סבוקלם. יש להתחיל בסבון ניקוי הפנים לניקוי עדין ויעיל של העור, לאחר מכן למרוח סרום טיפוח להגברת הלחות ולשמירה על גמישות וחיוניות העור, ולקנח במריחת קרם לחות להרגעת עור אדמומי, מגורה ונוטה להתקלפויות. חשוב למרוח היטב את הקרם על עור הפנים והצוואר עד לספיגה מלאה.

תורם גם לתחושת הפינוק

לא חשוב בני כמה אתם ואיזה סוג עור יש לכם, חשוב לשלב בשגרת היומיום שימוש בקרם לחות לעור הפנים מדי בוקר וערב, ואפילו במהלך היום אם צריך. הקרם יבטיח הגנה והרגעה של עור הפנים, ישמור עליו חיוני ויעניק לכם תחושה מרעננת ומפנקת במיוחד.

הכירי את סדרת המוצרים שלנו לעור רגיש >> 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם